Колекція плитка стін і підлогу | Group Of Metro

Колекція плитка стін і підлогу

Базується в Морбі, штат Гуджарат, Group Of Metro Pvt. ТОВ є провідним виробником плитка для стін та підлогу в Індії та провідним світовим постачальником. Ми придбали і заробили собі репутацію завдяки асортименту плитка стін і підлогу для нашої якості та інновацій. Поширення на найскладніших та добре спрощених виробничих підприємствах у цілому Морбі - Центрі керамічної промисловості в Індії, ми є провідними новаторами та виробниками серед виробників плитка стін і підлогу. Завдяки приналежності продуктів, перевірених на якість для внутрішньої сертифікації ISO, ми встановили провідного постачальника плитки для стін і підлоги або сертифікацію Міжнародного стандарту CE, ми користувались надійною репутацією протягом усіх років нашого існування. І саме завдяки нашій твердій і напористий стабільній якості та високій якості продукції ми змогли створити клієнтів по всій Європі та багатьох інших частинах світу, що охоплює понад 4 континенти, як лідер ринку експортерів настінної та підлогової плитки. Group Of Metro Pvt. Ltd є першопрохідцем у розробці багатьох технологічних досягнень, які набагато перевершують конкуренцію. Широкий спектр досягнень впроваджено на найкращих в класі заводах організації, включаючи інновації комп’ютерного друку та стійкий процес експлуатації, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище та прагнення розробляти кращі екологічно чисті продукти.

Наша колекція плитка стін та підлоги

     

   

 

 

Ми пропонуємо широкий спектр найбільш вдосконалених плитка стін та підлоги та різних предметів у колекції різних форм, розмірів, обробки та дизайну. Ми розширювались і постійно додавали до наших сортів, що постійно розвиваються, передаючи найсердечніші та вишукано сплановані продукти, які ми посилили для задоволення вимог та зміцнення нашої клієнтської бази. Натуральна глина - головний елемент конструкції плитки стін та підлогу, який змішується з іншими мінералами. Настінна та підлогова плитка виготовлена ​​з найтоншої натуральної глини, яка спочатку обробляється при дуже високих температурах іншими найкращими мінералами. Такі відмінні характеристики, як дуже низька затримка вологи, висока щільність та необхідна твердість, щоб витримати всі типи застосування, є результатом нашого найвищого стандарту операцій та виробничого процесу.

 

Застосування та переваги плитка стін і підлогу

 

Наш плитки стін та підлоги продукт зображає таку елегантну натуру, прикрашену ознаками інновацій та якості, а також видатну та міцну особистість, особливо придатну для житлових та комерційних проектів, де аромати класичного та кустарного вміння поєднуються в цілісну комбінацію із сучасним дизайном. Застосування та переваги нашої стінової та підлогової підлогу перевершують конкуренцію в галузі, і таким чином ми заслужили довіру нашої великої клієнтури по всьому світу.

 

 • Вся волога з глини видаляється в результаті її тривалої обробки при високих температурах, надаючи їй більш тверду і щільну якість. Як результат, настінна та підлогова плитка легко потрапляє у ванні кімнати, кухні та де-небудь ще, де очікується вода, а через їх низьку швидкість водопоглинання, яка робить їх непроникними для води, наша плитки стін і підлогу є відчутною та відповідною вибір. 
 • Настінна та підлогова плитка розроблена для того, щоб бути надзвичайно міцною та стійкою до поломок, зносу та розривів, а їх висока щільність природно поєднує себе з грубим використанням з часом.
 • Зовнішній вигляд нашої стін і підлогу плитки є однією з численних прибутків, яку можна отримати від своїх інвестицій. Він виготовлений з високоякісних компонентів і виготовлений, щоб нагадувати більш розкішний продукт. Наше рішення для плитки є візуально більш привабливим, ніж більшість керамічна плитка, і перетворить ваш простір на те, чим ви із задоволенням володієте. Підлогове покриття має безліч стилів, які приголомшливі.
 • Наші плитки для стін та підлоги, виготовлені з найкращих природних складових, мають різноманітний природний вигляд, такі як природні камені, а наша плитка з дерев’яним ефектом особливо затребувана за естетичну та якісну обробку та зовнішній вигляд. Будь-який простір отримає вигоду від тепла, вишуканості та стилю, які забезпечує плитка з дерев’яним ефектом. Цей класичний зовнішній вигляд забезпечує таку ж виняткову довговічність і якість, що і плитка, захоплюючи дух справжнього дерева.
 • Настінна та підлогова плитка виглядають не просто чудово, вони міцні та прості в обслуговуванні. Вони не вимагають спеціального ущільнення, щоб не потрапляти вода, як це роблять деякі інші плитки. плитки стін та підлоги легко мити, а вода змиває їх, не завдаючи реальних збитків. Ось чому настінна та підлогова плитка інтенсивно використовується на кухнях, у ванних кімнатах, де поширена волога. 

 

плитка стін і підлогу за типами

 

 1. керамічна плитка для підлоги, плитка керамічна для стін
 2. плитка мозаїка для стін і підлогу, мозаїка плитка для підлогу, мозаїка плитка для стін
 3. Керамогранітна плитка  для стін, Керамогранітна плитка на підлогу
 4. Mетро плитка на підлогу, плиток mетро для стін

плитка стін і підлогу за розміром

 

 1. плитка на підлогу 60х60
 2. statuario classic 60x120 для стін i підлогу
 3. плитка атем sote w 20x50 для стін та підлоги
 4. argenta camargue argens aqua 20x50 для стін та підлоги
 5. baldocer neve satin 7 5x30 для стін та підлоги
 6. palmira blanco 30x60 для стін i підлогу
 7. castle ebano 45x45 для стін i підлогу
 8. exence amber 20x120 для плитка стін та підлоги

плитка стін і підлогу за площею

 

 1. стін і підлогу плитка для ванної, підлогу плитка для ванної кімнати, плитка для стін ванної кімнати
 2. підлогу плитка на сходи, стін та підлоги плитка для сходів, керамогранітна плитка для сходів
 3. плитка на кухню на підлогу, керамічна плитка для кухні стін, плитка для кухні на стіну
 4. Підлоги плитка для вітальні, плитка для вітальні стін
 5. Підлогу плитка для басейну

плитка стін і підлогу за поверхнею

 

 1. плитка під мармур для стін і підлогу, плитка під мармур на стіни, плитка білий мармур для підлогу
 2. Дерев’яна плитка для стін і підлогу, Дерев’яна настінна плитка, Дерев’яна підлогова плитка
 3. глянцева плитка на підлогу, глянцева плитка на стін
 4. матова плитка на підлогу, матова плитка для стін
 5. Засклена плитка для стін, Засклена плитка для підлоги
 6. Цукрова настінна плитка, Цукрова плитка для підлоги

плитка стін і підлогу за кольорами

 

 1. червона плитка для стін і підлогу, червона плитка для ванни
 2. біла плитка на підлогу, біла плитка для стін
 3. чорна плитка на підлогу, чорна плитка для Настінна
 4. сіра плитка на підлогу, сіра плитка для Настінна
 5. зелена плитка  для стін і підлогу
 6. Плитка зі слонової кістки стін і підлогу
 7. Бежева плитка для підлогу, Бежева плитка на стін
 8. Блакитна плитка для підлогу i стін

 

Універсальність плитка стін і підлогу, а також неперевершені варіанти дизайну роблять їх популярним вибором серед дизайнерів інтер’єрів та любителів стилю та розкоші. Завдяки нашій власній технології цифрового друку та невтомним зусиллям нашої команди розробників та розробників продуктів, жоден дизайн та обробка неможливо створити на цих плитках. Вони естетично приємні та довговічні, завдяки блиску та блиску плитки залишаються протягом усього життя поверхні.

Language:-